Zwycięzcą konkursu Mikromusic jest...

Jeszcze do wczoraj mogliście przysyłać zgłoszenia na konkurs Mikromusic. Wśród wielu nadesłanych maili wylosowaliśmy jeden, którego autor został nagrodzony podwójną wejściówką na jutrzejszy koncert! Miło nam poinformować, że muzycznym szczęśliwcem jest Beata Styczeń! Gratulujemy!

A oto, co napisała Beata o swoim ulubionym miejscu w Krakowie:

"Kopiec Kraka. Jest to cudowne miejsce, ponieważ można z niego podziwiać cały Kraków, rzadko można spotkać tam turystów, których w centrum nie brakuje, a jest nie mniej ciekawym obiektem niż np. Wawel. Dlaczego? Bo podobnie jak inne tego typu miejsca, kryje w sobie ciekawą historię. Kopiec Kraka jest dodatkowo miejscem tajemniczym, owianym legendą, ponieważ jego twórcy, czas powstania oraz cel budowy nie są nam znane. Stojąc na nim i podziwiając z oddalenia Kraków, warto cofnąć się w przeszłość i zastanowić nad tajemniczą historią tego miejsca, którego dzieje są starsze niż większości zabytków w mieście."

Dla przypomnienia: Mikromusic to doskonały sposób na relaks w środku tygodnia. Rozpocznie się od energetycznych dźwięków krakowskiej grupy Bubble Pie, później na dancing zaprosi nas grupa Miss Polski, a na zakończenie zaprezentuje się obdarzona pięknym głosem Natalia Grosiak i jej grupa Mikromusic. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa Przemka Matląga, studenta AGH.

Więcej informacji o koncercie: http://klubzaczek.pl/140110.html

Facebook PARTNERZY
Odkryj Kraków Apartamenty Turnau