Laserowy konkurs

LASEROWY KONKURS


Czy wiecie, że w Krakowie jest miejsce, gdzie można przenieść się w magiczny świat rodem z gier komputerowych i przeżyć niezwykłą przygodę? To wszystko czeka na Was w Laser Arenie! Tylko tutaj w osnutych tajemnicą podziemiach starego hotelu, wypełnionych plątaniną industrialnych korytarzy możecie zagrać w LASEROWY PAINTBALL!

Wejdź na stronę Laser Areny i odpowiedz na pytanie: W jakim dokładnie miejscu w Krakowie odbywają się laserowe gry?  Jeśli nie tekst na stronie, to krótki filmik dostępny pod linkiem: http://www.laserarena.pl/video będzie małą podpowiedzią.

 

Pierwsze trzy osoby, które nadeślą swoje propozycje otrzymają godziną wejściówkę do Laser Areny, kolejne dwie półgodzinną, a dla następnych sześciu uczestników naszej laserowej zabawy mamy 15- minutowe wejściówki z możliwością przedłużenia gry z 15% rabatem.

 

DO DZIEŁA!

 

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: ap@odkryjkrakow.pl do dnia 25 maja.

 

LASER ARENA- to miejsce w którym możesz poczuć atmosferę i smak komputerowej wojny. Przeniesiesz się do labiryntów rodem z Dooma 3 lub HalfLife. Nastrój labiryntu tworzą laboratoria, skrzynie, beczki, system industrialnych efektów dźwiękowych i mrocznej muzyki oraz światła efektowe - stroboskopy, koguty, lampy UV, lasery i wiele innych niespodzianek... Laser Arena przeniesie Cię w świat jaki znałeś do tej pory jedynie z gier komputerowych.

Facebook PARTNERZY
Odkryj Kraków Apartamenty Turnau