50 zł za nocleg!

Czas szybko leci i niedługo znów przyjdzie nam rozpocząć nowy rok akademicki. Większość z Was już teraz rozgląda się za mieszkaniem, co wcale nie jest prostym zadaniem. Dlatego naszym najemcom przychodzimy z pomocą! Teraz wynajmowanie mieszkania nie musi kojrzyć się ze stresem i niepewnością, że kilka nocy przyjdzie nam spędzić na walizkach w obcym mieście.

Często zdarza się tak, że rezerwując u nas wcześniej mieszkanie i podpisując umowę na określony czas najmu nie jesteście w stanie przewidzieć co do dnia, kiedy przyjedziecie i kiedy będziecie opuszczać mieszkanie. To zależy od wielu czynników: transportu, egzaminów wstępnych, czy końcowych, których terminów przecież nie znacie, sytuacji rodzinnej. Gdy się okazuje, że musicie w Krakowie być tydzień wcześniej, a Wasze mieszkanie jest jeszcze zajęte, zaczyna się gorączkowe szukanie hoteli, hosteli, pokoju u znajomych, itd. A to wszystko kosztuje. Chcąc Wam zaoszczędzić trudu przygtowaliśmy specjalną ofertę!

Jeśli wynajmujesz u nas mieszkanie i przyjeżdżasz w terminie poprzedzającym twoją rezerwację, jeśli potrzebujesz czasu na poszukanie współlokatora albo chcesz dłużej zostać niż obowiązuje twoja umowa, możesz wynająć u nas pokój w promocyjnej cenie 50 zł za dobę! W tą cenę wliczone są już wszystkie zużyte przez ciebie media, a także czysta pościel!

Mieszkaj komfortowo!

Facebook PARTNERZY
Odkryj Kraków Apartamenty Turnau